هیچ کسی نگفت شروع ، اجرا  و رشد کسب وکارهای کوچک آسان است.اکثر کارآفرینان می دانند باید کارشان را قطع کنند از وقتی که کسب وکاری را شروع کردند اما برای بسیاری سخت و دشوار است تا زمانی که آماده نیستند.

پلت فرمی مثل اپلیکیشن ونتور یک منبع کسب وکاری برای کسانی که درخواست کمک  و همچنین مسایلی دارند می باشد. دیدگاه های دست اول کشمکش ها و تجاربی برای کسب وکار کوچک  وجود دارند .

چیس جاربارنیو مدیرعامل  و بنیانگذار اپلیکیشن ونتور در یک نگاه داده های درخواست شده از نیمه دوم سال 2015 بسیار واضح و مشخص است که با چالش هایی همراه است.این چشم انداز رقابتی در بسیاری از جبهه ها وجود دارد. به دست آوردن استعداد ، آگاهی و فروش به تمام اهداف ثابت باقی می ماند.بر اساس اطلاعات کسب شده از رهبران کسب وکار اپلیکیشن ونتور چالش های کسب وکاری که با آن روبرو هستند و مطرح است در اینجا آن ها را ذکر خواهیم کرد.

بازاریـابــــــــــی

بازاریابی برای کسب وکارهای کوچک می تواند یک چالش بزرگ باشد به ویژه وقتی که شما دارید تلاش می کنید تا یک نام تجاری ایجاد کنید.لیندا لورن یک رسانه ی فیزیکی و صاحب یک فروشگاه خرده فروشی معتقد است که مجبور سخت کار کند تا نام تجاری در سال 2016 تغییر دهد.

لورن در اخبار کسب وکار روزانه گفت:  " من قصد دارم از سرویس و خدماتی برای محصولات اولیه استفاده کنم."چالش هایی که به وجود آمده تا حد زیادی به مردم کمک می کند تا آگاهیشون را نسبت به محصولات تغییر دهند.

لورن گفت او قصد دارد برای مقابله با موانع  از تلاش های رسانه اجتماعی برای تشویق مشتریان و آموزش آن ها در مورد آن چه نام تجاری نشان می دهد استفاده کند.او گفت در همان زمان از وب سایتشان برای دادن اطلاعات و سفارش استفاده می کنند. او گفت لورن همچنین از خبرنامه ایمیل منظم به منظور گسترش و دادن اطلاعات محصول  استفاده خواهد کرد.


جاربارینو  گفت: اگر شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از خبرنامه  در استراتژی بازاریابی هستید توجه کنید چطور آن ها را انجام و استراتژی تان را تنظیم کنید.اگر خبرنامه ی هفتگی هیچ نتیجه و بازدهی ندارند کمتر از آن ها استفاده کنید و از زمان برای تمرکز روی رسانه تان یا بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

کار شما فقط نباید اجرای برنامه ها باشد شما باید در حین اینکه آن ها را تماشا می کنید آن ها را تجزیه و تحلیل کنید. منابع یادگیری برای بازاریابان کسب و کار کوچک بی پایان است و باید به طور مداوم  بهبود یابد."

استــخــــــدام

چنان چه کسب وکارتان رشد کند شما می خواهید آن را گسترش دهید.شرکایی که کسب وکارهای کوچک واقعا" استفاده می کنند مانند نیکول بندکلیدر از سرویس NB استفاده می کند می گویند بزرگترین چالش در سال پیش رو رسیدگی به رشد و استخدام کارکنان لازم برای مدیریت حجم کارهایی است که افزایش یافته است و این ممکن است سختتر از فکر کردن به کسب و کار باشد.

در طول چند سال گذشته بازارکارهایی مورد علاقه ی کاندیداها وجود دارد. کسب وکارها نمی تواند در یک سمت شغلی خلاصه شود و همین طور سیل متقاضیان با کیفیت بالایی انتظار می رود.شرکت ها در بسیاری از صنایع باید تلاش بسیاری کند تا افراد با استعداد را برای سمت شغلی استخدام کند.

قبل از اینکه کسب وکارها شروع به استخدام افراد مورد نظر با ویژگی های مدنظرشان کنند جاربارنیو گفت: آن ها  نیاز دارند بانام تجاریشان سخت کار کنند تا فرهنگ موجود را برجسته تر کنند و چشم اندازی که از آن ها انتظار می رود وقتی برای یک شرکت کار می کنند.او همچنین توصیه می کند یک فرآیند مصاحبه ی منحصر به فرد را  ایجاد کنند تا به شما یک ایده ی بهتری  از توانایی های واقعی از کاندیدای مناسب بدهد.

جاربارنیو گفت:روند مصاحبته تان را با دقت بیشتری برای انجام کاری که در شرکت قرار است انجام شود ادامه دهید و آن ها را در تیمتان غرق کنید تا  در هر دو طرف یک حس مفید بودن و خوب بودن ایجاد شود.


قدرت پردازش کارمند و مزایای می تواند نقش مهمی برای غلبه بر چالش های استخدام ذکر شده در بالا بازی کند.اما انتظارات محل کار جویندگان شغل می تواند سخت باشد وقتی که شما بودجه ی کسب وکار کوچکی را دارید.جاربارینو گفت:ایجاد میزانی از پوشش در کسب وکار شما می تواند یک مرجله ی متفاوت از رشد شما باشد.

شما ممکن است در سال اول تحت پوشش کامل سلامتی قرار نداشته باشید اما چیزی که شما می توانید در سال دوم یا سوم آن را داشته باشید؟ او گفت: از آن جایی که شما می توانید شروع به ایجاد یک طرح توسعه از قدرت ها و منافع کنید به طوری که کارمندان را تشویق خواهد کرد به عنوان یک بخش بزرگتر از فرهنگ قوی تر درگیر خواهد کرد.

اگر پول کساد است جاربارنیو توصیه کرد انتخاب آگاهانه روی هزینه هایی می کنید داشته باشید مثل کار در خانه ،ساخت دفاتر آموزشی ،جلسات یادگیری هفتگی  و غیرو.... این یک راه عالی برای درگیر کردن تیم شما است.

تامـــین مالی

تامین مالی کسب وکار همیشه یک چالش برای سرمایه گذاری های کوچکتر است.این که آیا ضمانت شما وام است ، افزایش سرمایه یا صرفه جویی برای راه اندازی کسب وکار است.بودجه ی کسب وکار شما  اغلب با کار سخت شکست می خورد و وابسته به موقعیت شما است.

کارآفرینانی که می خواهند برای یک وام در سال 2016 به خصوص علاقه مندان با نرخ بهره رزرو فدرال ، که به تازگی برای اولین بار در هفت سال افزایش یافته بود اقدام کنند نگران کننده است.

جاربارنیو گفت: کسب وکارهایی نگران کننده هستند که بهره ی بالاتر  در وام ها  دارند و تاثیر منفی درانتخاب های مالی دارند. فوربس فلدمن  در مقاله ای که انتظارات افزایش یافته است آهسته و آسان است و هیچ گونه تاثیری در  هزینه وام های کسب وکار که باید در ابتدا حداقل باشد ندارد.فلدمن همچنین اشار می کند که چلیس فدرال یک فاکتور در نرخ وام دارد.

جاربارینو  همچنین گفت: جمع آوری و ارتباط با رهبران و کارشناسان مالی از طریق تحقیقات ، خدمات یا شبکه ی حرفه ای و  یا خدماتی مثل اپلیکیشن سرمایه گذاری می تواند کمک کند به شما تا بهترین نرخ را پیدا کنید  و شرایط وام برای کار شما فراهم شود.


مسدود کردن آگهی

اگر چه ناشران و تبلیغ کنندگان بزرگتر خیلی بیشتر در روند اخیر به سمت مسدود کردن آگهی آنلاین از دست می دهند. کسب وکارهای کوچک از اثرات مصون نیست. تاد مک گی، مدیر عامل شرکت CataBoom، یک پلت فرم برای راه اندازی کمپین های بازاریابی رفتاری اشاره کرد تبلیغات خزیداری شده توسط شرکت های کوچکتر ممکن است خدمتی به مخاطبین برای رسیدن به هدف انجام ندهند.مک گی گفت: "کسب و کارهای کوچک اغلب با  موانعی مثل محدودیت های پولی روبرو هستند.آن ها بودجه های بزرگ مثل برندهای ملی برای دور زدن نرم افزار ندارند.بنابراین آن ها به دنبال راه های جایگزین برای رسیدن به مخاطبینشان هستند.

اگر چه تمرکز بر تبلیغات سوخته مثل رسانه های اجتماعی و دهان مراجعین می تواند به شما کمک کند . کسب وکار شما ممکن است هنوز هم بخواهد برای تبلیغات سوخته سرمایه گذاری کند. مک گی توصیه می کند به دنبال مشارکت متقابل تبلیغاتی و راه حل های تبلیغاتی بومی باشید. مک گی گفت: "تبلیغات بومی باعث می شود آگهی یک بخش طبیعی از سایت به نظر برسد.

پتی بورم مدیر عامل شرکت Reelioیک شرکتی است  که برند مرتبطی با تاثیرگذاران یوتیوب دارد به دلیل چابکی بسیاری از کسب وکارهای کوچک آن ها اغلب سریعتر با تاکتیک های جدید منطبق می شود.بعد از آن ساده تر خواهد شد تا از تاثیرات منفی مسدود شدن آگاهی جلوگیری شود.

بورم هم چنین گفت: صدها نفر از راه اندازی مجدد کار  به روش جدید و بهتر  برای رسیدن به مصرف کنندگان از طریق آگهی مسدود وجود دارد.

موفقیت در سال 2016

جاربارینو توصیه می کند تا کسب وکارهای کوچک برای سال آینده شبکه ها را گسترش بدهند  و از کسانی که از قبل در کار بودند هم یاد بگیرند.و از تجربه هایشان استفاده کنند.او گفت : کارآفرینان زیاد دیگری هم هستند که با این چالش ها در کارشان روبرو بودند و تمایل به اشتراک گذاشتن تجربه هایشان هستند. توانایی برای حل چالش های مستقیم اطرافیانتان را درگیر می کند  و ارتباطاتشان را دور می زند.در نهایت از ریسک هایی که در کسب وکارشان وجود خواهد داشت نمی ترسند به منظور اینکه کمک کند تا کسب وکار رو به جلو حرکت کند.

کسب وکارهای کوچک اغلب سراشیبی زیادی دارند  و رشد و پیشرفت سخت شده و در جهان بیش از حد رقابتی شده است اما وقتی قوانین بازی به طور چشمگیری تغییر می کنند.آن ها یک فرصت نادری دارند برای اینکه بهتر از متصدیان عمده  شوند.

بورم گفت: کسب وکارهای کوچک باید متعهد به انجام آزمایش های زیادی برای رسیدن انجام دهد

منبع:

http://www.businessnewsdaily.com/8699-top-business-challenges-new-year.html

برداشت آزاد خودم از این موضوع.