با سرعت زیادی فناوری های جدیدی روز به روز  وارد بازار می شوند  .صنایع جدید فرصت کافی برای کارآفرینان جوان فراهم می کنند چرا که پیشرفت علم و تکنولوژی  انجام برخی کارها را برای افراد آسان کرده است.اما انتخاب ها بسیار سخت است و همین باعث شده که شروع انجام کسب وکار برای کارآفرینان کمی دشوارتر باشد.

برای انجام تحقیقات ساده در این جا 5 حوزه وجود دارد که می توان اطلاعات را از آن ها جمع آوری کرد.


1.چاپ سه بعدی

طرح بازار سه بعدی تا سال 2018 به 4.5 میلیارد دلار  خواهد رسید.این صنعت همواره رو به رشد خواهد بود. سیستم های لندن بر پایه ی یک سیستم ابتکاری است که ترکیبی از مدل 3 بعدی ، گوشی های هوشمند و پرینتر 3 بعدی است به منظور اینکه بتواند اسباب بازی های کودکان را بسازد. صنایع MakerBot به تازگی در بروکلین یک کارخانه با وسعت 50،000 فوت مربع باز کرده که با استراتژِ های رقیب می تواند به 403 دلار دست پیدا کند. ناسا در حال ارسال یک چاپگر سه بعدی به فضا است. در واقع یک ماشینی است که هر شکل قابل تصور را ایجاد می کند.پرینترهای سه بعدی امکانات بی نهایتی دارند.

2.بازی های واقعی متناوب
بازی های واقعی متناوب ،بازی های زندگی واقعی در اطراف یک چارچوب دیجیتال  هستند

که در آن بازیکنان از فضای فیزیکی خود به عنوان یک زمین بازی دیجیتال استفاده می  کنند.برنامه اکتشاف روایت ،تبدیل اکتشاف شهری به یک جنگ سرد جاسوسی داستانی بین بازیکنان آن است.

بازار فعلی گیمیفیکیشن 421 میلیون دلار است و انتظار می رود با توجه به گزارش های بازار به 5.5 میلیارد دلار در سال 2018 برسد. و گوشی های هوشمند ابزار مناسب برای بای های روزمره است.

3.داستان گویی
شبکه های اجتماعی به یک راه درست  از جمع آوری اطلاعات تبدیل شده اند.،در سایت هایی مانند BranchوStorify  پست ها از سخنان و عکس به داستان تغییر کرده است.هدف غنی تر کردن محتوای اطلاعات است که قرار است بادیگران به اشتراک گذاشته شود.ویدئو نیزدرحال تحول. Netflix است. سایت هایی مانند یوتیوب و Vimeo کار را آسان کردند و هر کسی می تواند فیلم و تصاویر خود را در این سات ها آپلود کند.

پس از آن، ادبیات وجود دارد.
به تازگی، آمازون اعلام کرد یک سرویسی  ارایه کرده است که اجازه می دهد تا نویسندگان داستان هایشان را که  از کتاب شناخته شده و مجموعه تلویزیونی مانند سریال Gossip Girl الهام گرفته اند را چاپ کنند.

منبع:

http://www.entrepreneur.com/article/229031

برداشت آزاد خودم از این موضوع.