کسب درآمد با بالشت

ما براتون هر ایده ای که بشه ازش پول درآورد رو براتون میگیم.امروز براتون یه نمونه از ایده های خلاقانه برای کسب درآمد داریم خانم خونه داری با درست کردن بالشت ماکروویوی میلیونر شد.کیم لوین کیسه های کوچکی به نام ووویت را اختراع کرد. او سپس به این کیسه ها حرارتی ملایم، مرطوب و دارای نفوذ داد.

این خانم خانه دار به این نتیجه رسید که اگر مقداری ذرت در این پارچه قرار دهد، دورتا دورش را بدوزد و بعد آن را در مایکروویو بگذارد، می تواند در نهایت یک بالش با حرارت مطلوب داشته باشد.پشت چرخ خیاطی اش نشست و شروع به دوختن این بالشت به عنوان هدیه برای فرزندانش کرد ولی به زودی میلیونر شد.

او ابتدا فکر می کرد که ایده اش فقط می تواند یک هدیه خوب برای فرزندانش یا همسایه هایش باشد اما او یک میلیونر شد  الان کتابی هم در مورد پولدار شدنش نوشته است.

کسب درآمد با مربا

امروزه همه به روش های اینترنتی برای کسب و کار روی آورده اند و از طریق وب سایت ها و کسب درآمد می کنند اما هنوز هم در دنیای واقعی ما چیزهایی وجود دارد که می شود از طریق آن میلیونر شد.

نوجوان 16 ساله ای در بریتانیا مرباهای مادر بزرگش را شروع به فروختن کرد و در سال 500 هزار شیشه می فروشد و 10 ٪ بازار فعلی بریتانیا را دارد.فراسر که نام مربا هایش را سوپر جم گذاشته  ارزش سهامش بالغ بر 1 تا 2 میلیون دلار است.هنوز هم  در ایران و البته بیشتر از قبل از غذاهای آماده استقبال می شود زیرا کسی نه وقت این کار ها را دارد نه حوصله اش را.چرا شما اگر بلدید مربا درست کنید این کار را نمیکنید؟ استقبال زیادی از آن در بازار خواهد شد.شما حتی می توانید با فروشگاه های اینترنتی محصولتان را بفروشید و برایش تبلیغ کنید و یا در گروه ها و صفحات مجازی برای محصول خانگی تان مشتری جذب کنید.

منبع:

برداشت آزاد خودم از این موضوع.